Pouzdro VaultSeed

 
   • Pouzdro VaultSeed
  • Uložte svůj seed ke    C R Y P T O    peněžence tak bezpečně, jak si jen dokážete představit.  

   Extrémně odolné pouzdro vybavené niklovým páskem, na který se vejde až 100 slov uchová vaše hesla v bezpečí. VaultSeed může ale posloužit v nejrůznějších rovinách.

   Zanechat vzkaz dalším generacím. Bezpečně uložit hesla. Originálně „zabalit“ zásnubní prsten. To všechno a mnohem víc je možné s naším pouzdrem ValutSeed! 

   Na pouzdro Vám můžeme vypálit laserem jakýkoliv text nebo logo dle Vašich představ. Velikost loga se liší dle plochy, kterou si vyberete. Víčko má z obou stran maximální průměr loga či textu 25mm, vnitřek pouzdra 20mm a zadní strana pouzdra do 40mm. Pokud si budete přát logo, tak to prosím uveďte do poznámky u objednávky. Vypálení 1ks loga nebo textu je zdarma.

   Pouzdro vyrobené z chirurgické nerezové oceli nejvyšší kvality je uzpůsobeno tak, aby odolalo vnějším vlivům i zubu času a umožňuje tak jedinečným způsobem zakonzervovat cokoliv, co si přejete. Může to být vaše časová schránka!

   Pouzdro o velikosti 50mm x 12mm obdržíte s niklovým páskem, na který můžete vyrýt cokoliv. Samotné pouzdro pak odolává slané vodě, vysokým teplotám (až 1400°C) i vysokému tlaku a je připraveno ochránit vaše tajemství. 

   Upozornění: Přestože je pouzdro vysoce odolné, není nezničitelné. Neslouží jako dětská hračka.

   Dostupnost: Skladem
   Můžeme doručit do:
   Kód: 001
   • Cena:
   • 2 065,29 Kč bez DPH
    2 499 Kč
   • 1 z 14